Fiskars Edge 1003094, kokkiveitsi 19 cm
Fiskars Edge 1003094, kokkiveitsi 19 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 21,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1003094 EDGE iso kokin veitsi 19cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 21,40 € | 31,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars cooking knife 19 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 24,01 € | 30,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Edge-kokkiveitsi, suuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 25,26 € | 31,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Edge iso kokinveitsi 19 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 27,90 € | 32,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Edge-kokkiveitsi, 19 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
34,90 € | 40,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Edge Ranskalainen Kokkiveitsi Iso - Kokkiveitset Ruostumaton teräs - 1003094Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
35,00 € | 41,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,30 €
21,40 €
24,01 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,16 €
25,26 €
27,90 €
34,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 41,00 €
35,00 €
Fiskars Edge 1003094, kokkiveitsi 19 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://homeware.fiskars.com/web/fiskarsweb.nsf/fi/veitset_edge |
EAN-koodi | 6424009783087 |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,00 €
Keskihinta
28,08 €
Alin hinta
21,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.