Philips HU2510/10, ilmankostutin
Philips HU2510/10, ilmankostutin osastosta Ilmankostuttimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 71,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Ilmankostutin HU2510/10 11 W, Vesisäiliön tilavuus 2 l, Soveltuu enintään 31 m²:n huoneisiin, NanoCloud-tekniikka, Kostutuskapasiteetti 190 ml/h, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 71,11 € | 81,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 2000 series HU2510 - humidifierNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 77,90 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 2000 Series HU2510/10 -ilmankostutinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HU2510/10 Ilmankostutin, 31 m2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 84,95 € | 84,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 81,10 €
71,11 €
77,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,89 €
79,99 €
84,95 €
Philips HU2510/10, ilmankostutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8720389014079 |
Suositeltu huonekoko | 31 m2 |
Valmistaja | Philips |
Mitat | |
Leveys | 22,5 cm |
Korkeus | 36 cm |
Syvyys | 23 cm |
Paino | 1,6 kg |
Vesisäiliön tilavuus | 2 l |
Äänenvoimakkuus | 22,5 db |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,95 €
Keskihinta
78,49 €
Alin hinta
71,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.