Nilfisk E 145.4-9 PA X-tra (128471189), painepesuri
Nilfisk E 145.4-9 PA X-tra (128471189), painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Painepesuri Nilfisk E 145.4-9 PA X-TRANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 399,00 € | 423,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Painepesuri High pressure washer E 145.4-9 pa x-tra (eu) hobbyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 421,34 € | 421,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk E145.4-9 PA X-tra painepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
489,00 € | 494 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk E 145.4-9 PA X-TRA EU KorkeapainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 493 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nilfisk E 145.4-9 P X-TRA EU KorkeapainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 515 € | 516 € | Katso tuotetta ▸ |
399,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 421,34 €
421,34 €
489,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 495 €
493 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 516 €
515 €
Nilfisk E 145.4-9 PA X-tra (128471189), painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nilfisk |
EAN-koodi | 5703887131823 |
Hintakehitys
Korkein hinta
515 €
Keskihinta
463,35 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.