Ruokailuryhmä Borneo ja ruokapöydän tuolit Lindos, 6 kpl
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ruokapöydät ja -tuolit ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Katsotuimmat Ruokapöydät ja -tuolit
-
alk. 129 €
Aina Tähkä rottinkikeinu
-
alk. 193 €
Baaripöytä ja kaksi tuolia
-
alk. 850 €
Matstol Elin, 2-pack
-
alk. 850 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Emma, 4 kpl
-
alk. 900 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Velvet Stitches, 4 kpl
-
alk. 1200 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Petra, 4 kpl
-
alk. 800 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Velvet, 4 kpl
-
alk. 950 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Lönneberga Windsor, 4 kpl
-
alk. 1280 €
Ruokailuryhmä Chan ja ruokapöydän tuolit Peter, 4 kpl
-
alk. 800 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Polar, 4 kpl
-
alk. 900 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Arctic, 4 kpl
-
alk. 950 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Tvist, 4 kpl
-
alk. 650 €
Loungetuoli Elin
-
alk. 1050 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Berit, 4 kpl
-
alk. 850 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Windu Lyx, 4 kpl
-
alk. 900 €
Ruokailuryhmä Petra ja ruokapöydän tuolit Kenth, 6 kpl
-
alk. 650 €
Nojatuolit Chania, 2/pakk.
-
alk. 1500 €
Ruokailuryhmä Bianca ja ruokapöydän tuolit Kenth, 6 kpl
Ruokailuryhmä Borneo ja ruokapöydän tuolit Lindos, 6 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Aina Tähkä rottinkikeinu
-
alk. 193 €
Baaripöytä ja kaksi tuolia
-
alk. 850 €
Matstol Elin, 2-pack
-
alk. 850 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Emma, 4 kpl
-
alk. 900 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Velvet Stitches, 4 kpl
-
alk. 1200 €
Ruokailuryhmä Jimmy ja ruokapöydän tuolit Petra, 4 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ruokapoydat-ja-tuolit/ruokailuryhma-borneo-ja-ruokapoydan-tuolit-lindos-6-kpl/13974357?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.