16 GB, 2133 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
16 GB, 2133 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,03 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
G.Skill Ripjaws4 SO DDR4-2133 SC - 16GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 39,03 € | 46,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mushkin EssentialsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 50,56 € | 57,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Valueselect 16 Gt DDR4 2133 MHz SO-DIMM muistimoduliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 53,99 € | 58,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 16GB (1x16GB) Memory Value Select, SO-DIMM DDR4 2133MHz, CL15, 1,20V, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 57,90 € | 57,90 € | Katso tuotetta ▸ |
39,03 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,55 €
50,56 €
Toimitusaika 18 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,89 €
53,99 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,90 €
57,90 €
16 GB, 2133 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0740617253603 |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Muistikamman tyyppi | SO-DIMM DDR4 |
Nopeus | 2 133 MHz |
Valmistaja | Mushkin Enhanced, Mushkin |
Hintakehitys
Korkein hinta
57,90 €
Keskihinta
50,37 €
Alin hinta
39,03 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.