Acuvue 2, kahden viikon piilolinssit 6 kpl
Acuvue 2, kahden viikon piilolinssit 6 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 17,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Johnson & Johnson Acuvue 2 6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 17,79 € | 17,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acuvue 2 (6 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 17,89 € | 21,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acuvue 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ |
17,79 €
17,89 €
21,90 €
Acuvue 2, kahden viikon piilolinssit 6 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Johnson & Johnson |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,90 €
Keskihinta
19,19 €
Alin hinta
17,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.