Adax Neo NP10KDT, lämpöpatteri
Adax Neo NP10KDT, lämpöpatteri osastosta Lämmityslaitteet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 139,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Adax Neo Panel Electric radiator 1000W 230V 370x762x80mm WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Neo Basic lämpöpaneeli NP10KDT (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 139,00 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Adax Neo Basic NP10KDT Lämmitin 230V, valkoinen 1000W, 762 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 139,10 € | 164,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,00 €
139,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,90 €
139,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 164,00 €
139,10 €
Adax Neo NP10KDT, lämpöpatteri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Adax |
Hintakehitys
Korkein hinta
139,10 €
Keskihinta
139,03 €
Alin hinta
139,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.