Alcon Air Optix Aqua Multifocal, kuukausikäyttöiset monitehopiilolinssit 6 kpl
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Alcon FreshLook One Day Color, värilliset kertakäyttölinssit 10 kpl
Alcon TOTAL30 for Astigmatism, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Alcon TOTAL30, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Alcon TOTAL30 for Astigmatism, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
Alcon Dailies TOTAL1 for Astigmatism, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Piilolinssit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Alcon FreshLook One Day Color, värilliset kertakäyttölinssit 10 kpl
-
Alcon TOTAL30 for Astigmatism, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
-
Alcon TOTAL30, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
-
Alcon TOTAL30 for Astigmatism, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
Alcon Dailies TOTAL1 for Astigmatism, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
-
Alcon Dailies TOTAL1 for Astigmatism, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl
-
Alcon Precision1 for Astigmatism, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
Alcon Precision1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
Alcon Precision1, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 90 kpl
-
Alcon Systane Complete, silmätipat 10 ml
-
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal, kuukausikäyttöiset monitehopiilolinssit 3 kpl
-
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal, kuukausikäyttöiset monitehopiilolinssit 6 kpl
-
Alcon Focus Dailies, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 180 kpl
-
Alcon Focus Dailies, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
-
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
Katsotuimmat Piilolinssit
-
alk. 39 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 22 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 33 €
CooperVision MyDay Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 19 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 13 €
Ursapharm Silmävoide Vita POS 5 g
-
alk. 20 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
alk. 25 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 80 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 29 €
Bausch & Lomb Ultra One Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 26 €
Alcon TOTAL30, kuukausikäyttöiset piilolinssit 3 kpl
-
alk. 31 €
Alcon Precision1 for Astigmatism, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 88 €
Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism with Hydralux, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 41 €
Alcon Dailies TOTAL1 Multifocal, kertakäyttöiset monitehopiilolinssit 30 kpl
-
alk. 18 €
Everclear Elite, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 16 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 79 €
Acuvue Oasys 1-Day, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 7,99 €
Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes, piilolinssineste 360 ml
-
alk. 30 €
CooperVision Biomedics 1 Day Extra, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Alcon Air Optix Aqua Multifocal, kuukausikäyttöiset monitehopiilolinssit 6 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0846566708123, 0846566703111, 0846566701933 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 39 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
-
alk. 22 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 33 €
CooperVision MyDay Daily Disposable Toric, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 19 €
Alcon Dailies AquaComfort Plus, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
alk. 13 €
Ursapharm Silmävoide Vita POS 5 g
-
alk. 20 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/piilolinssit/alcon-air-optix-aqua-multifocal-kuukausikayttoiset-monitehopiilolinssit-6-kpl/360694
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.