AL-KO Combi Care 38 E Comfort, sähkökäyttöinen pystyleikkuri
AL-KO Combi Care 38 E Comfort, sähkökäyttöinen pystyleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 140,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO 38 E Combi Care Comfort Sammaleenrepijä / nurmikon ilmaaja 1000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 140,60 € | 142,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Nurmikon ilmaaja Combi Care 38 E ComfortNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 175,15 € | 175,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Combi Care 38 e comfort ilmaajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 142,59 €
140,60 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,15 €
175,15 €
179,00 €
AL-KO Combi Care 38 E Comfort, sähkökäyttöinen pystyleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AL-KO |
EAN-koodi | 4003718045260 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
164,92 €
Alin hinta
140,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.