Arabia 24h, lautanen 20 cm
Arabia 24h, lautanen 20 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 11,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia - 24h Aluslautanen 20 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 11,71 € | 18,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia - 24h Lautanen 20 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 14,40 € | 21,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h lautanen 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 16,00 € | 21,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h Lautanen 20cm - Aluslautaset Posliini Valkoinen - 1005275Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
16,00 € | 22,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24 h -lautanen, valkoinen, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 16,95 € | 21,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Arabia 24 h -vati, valkoinen, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 16,95 € | 21,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24 h -lautanen, valkoinen, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 16,99 € | 21,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,61 €
11,71 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 21,30 €
14,40 €
16,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 22,00 €
16,00 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 21,45 €
16,95 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 21,45 €
16,95 €
16,99 €
Arabia 24h, lautanen 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Arabia, Iittala |
EAN-koodi | 6411800052757, 6411801004205 |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,99 €
Keskihinta
15,57 €
Alin hinta
11,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.