Arabia 24h Tuokio, syvä lautanen 24 cm
Arabia 24h Tuokio, syvä lautanen 24 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 22,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia - 24h Tuokio Pastalautanen 24 cm SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 22,51 € | 29,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h Tuokio Pastalautanen 24cm Koboltin - Syvät lautaset Posliini Sininen - 1005553Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,00 € | 30,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Tuokio -syvä lautanen, 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,41 €
22,51 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 30,00 €
24,00 €
24,90 €
Arabia 24h Tuokio, syvä lautanen 24 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala, Arabia |
Valmistajan tuotesivu | http://www.arabia.fi/web/Arabiawww.nsf/fi/astiasarjat_24h_osat_ja_varit_tuokio |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,90 €
Keskihinta
23,80 €
Alin hinta
22,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.