Asus SDRW-08U5S-U, kirjoittava DVD-asema
Asus SDRW-08U5S-U, kirjoittava DVD-asema osastosta Kirjoittavat DVD-asemat nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 51,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS SDRW-08U5S-U/SIL/G/AS USB 2.0 External 8X DVD WriterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 51,90 € | 56,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SDRW-08U5S-U ULTRADRIVE PINK EXT. 8X DVD RECORDERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 53,90 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus SDRW-08U5S, 8x ulkoinen, USB 2.0, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 52,90 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS SDRW-08U5S-U - DVD-RW (Poltin) - USB 2.0 - HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 53,39 € | 60,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS SDRW-08U5S-U - DVD-RW (Poltin) - USB 2.0 - VaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 53,39 € | 60,38 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,80 €
51,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,80 €
53,90 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
52,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,38 €
53,39 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,38 €
53,39 €
Asus SDRW-08U5S-U, kirjoittava DVD-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Hakuaika | |
CD | 200 ms |
DVD | 200 ms |
Kirjoitusnopeus | |
CD-R (max) | 24x |
CD-RW (max) | 24x |
DVD+R (max) | 8x |
DVD+R DL (max) | 6x |
DVD+RW (max) | 8x |
DVD-R DL (max) | 6x |
DVD-RAM (max) | 5x |
DVD-RW (max) | 6x |
DVD-R (max) | 8x |
Lukunopeus | |
CD | 24x |
DVD | 8x |
Liitännät | USB 2.0 |
Mitat | |
Korkeus | 12,9 mm |
Leveys | 135,5 mm |
Syvyys | 140 mm |
Asennustapa | |
Ulkoinen | On |
Pystyasennus | On |
Vaaka-asennus | On |
Värivaihtoehdot | Alumiini |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Optical_Drives/SDRW08U5SU |
EAN-koodi | 4716659407454, 4716659558903 |
Hintakehitys
Korkein hinta
53,90 €
Keskihinta
53,10 €
Alin hinta
51,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.