Bahco VDE 0,8x4mm ruuvitaltta
Bahco VDE 0,8x4mm ruuvitaltta osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 7,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bahco VDE 0,8x4mm ruuvitalttaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
7,90 € | 12,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BAHCO Bacho screw.dr ergo iec 0.8x4.0x100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 10,63 € | 16,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bahco 0033089 Ruuvitaltta 0,8x4,0 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 13,60 € | 15,59 € | Katso tuotetta ▸ |
7,90 €
10,63 €
13,60 €
Bahco VDE 0,8x4mm ruuvitaltta
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
13,60 €
Keskihinta
10,71 €
Alin hinta
7,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.