Bahco XT 2600 22-XT-HP, käsisaha
Bahco XT 2600 22-XT-HP, käsisaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 17,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bahco 2600-22-XT-HP saha 550mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 17,50 € | 27,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bahco XT 2600 käsisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Käsisaha Bahco Superior 2600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 29,95 € | 29,95 € | Katso tuotetta ▸ |
17,50 €
24,90 €
29,95 €
Bahco XT 2600 22-XT-HP, käsisaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bahco |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,95 €
Keskihinta
24,12 €
Alin hinta
17,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.