Beurer EM 80, lihasstimulointilaite
Beurer EM 80, lihasstimulointilaite osastosta Muut kauneuden ja terveydenhoitolaitteet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 89,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer EM80 TENS / EMS kivunlievittäjäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Em80 Tens/ems/hierontalaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 98,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer EM 80Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 92,03 € | 99,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - EM 80 TENS/EMS Device - 5 Year WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 97,95 € | 97,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BEURER EM80 TENS/EMS/HIERONTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 109,00 € | 113,90 € | Katso tuotetta ▸ |
89,00 €
92,03 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 97,95 €
97,95 €
109,00 €
Beurer EM 80, lihasstimulointilaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beurer GmbH, Beurer |
EAN-koodi | 4211125662004 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,00 €
Keskihinta
95,40 €
Alin hinta
89,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.