Beurer BM 19, verenpainemittarin mansetti XL
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Beurer BC 32, ranneverenpainemittari
Beurer BM 45 / BM 55 / BM 75 / BM 85, verenpainemittarin mansetti XL
Beurer BC 30, ranneverenpainemittari
Beurer BC 27, ranneverenpainemittari
Beurer BM 81, verenpainemittari
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Verenpainemittarit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Verenpainemittarit
-
alk. 50 €
Omron M2, verenpainemittari
-
alk. 79 €
Omron M3, verenpainemittari
-
alk. 35 €
OMRON Easy Cuff, musta pehmeä L mansetti (olkavarsi 22-42cm)
-
alk. 85 €
Omron M4 Intelli IT, verenpainemittari
-
alk. 109 €
Withings BPM Connect (WPM05), verenpainemittari
-
alk. 69 €
Omron M2 Intelli IT, verenpainemittari
-
alk. 49 €
Beurer BC 51, ranneverenpainemittari
-
alk. 74 €
Beurer BM 53, verenpainemittari
-
alk. 45 €
Omron X2 Basic, verenpainemittari
-
alk. 115 €
Omron X7 Smart, verenpainemittari
-
alk. 28 €
OroMed ORO-SM2 COMFORT, verenpainemittari
-
alk. 83 €
Omron M3 Comfort, verenpainemittari
-
alk. 43 €
Beurer BM 54 Bluetooth, verenpainemittari
-
alk. 115 €
Omron M6 Comfort, verenpainemittari
-
alk. 53 €
Beurer BC 44, ranneverenpainemittari
-
alk. 20 €
Esperanza ECB001 Vigor, ranneverenpainemittari
-
alk. 79 €
Omron X3 Comfort, verenpainemittari
-
alk. 60 €
Medisana BU 546 Connect, verenpainemittari
Beurer BM 19, verenpainemittarin mansetti XL
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beurer GmbH, Beurer |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 50 €
Omron M2, verenpainemittari
-
alk. 79 €
Omron M3, verenpainemittari
-
alk. 35 €
OMRON Easy Cuff, musta pehmeä L mansetti (olkavarsi 22-42cm)
-
alk. 85 €
Omron M4 Intelli IT, verenpainemittari
-
alk. 109 €
Withings BPM Connect (WPM05), verenpainemittari
-
alk. 69 €
Omron M2 Intelli IT, verenpainemittari
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/verenpainemittarit/beurer-bm-19-verenpainemittarin-mansetti-xl/752912
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.