CooperVision Biofinity Toric, kuukausikäyttöiset tooriset piilolinssit 6 kpl
CooperVision Biofinity Toric, kuukausikäyttöiset tooriset piilolinssit 6 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta Alensa.fi hintaan 31,87 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Biofinity Toric (6 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 31,87 € | 35,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CooperVision Biofinity Toric 6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 35,78 € | 35,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Biofinity ToricNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 41,90 € | 46,80 € | Katso tuotetta ▸ |
31,87 €
35,78 €
41,90 €
CooperVision Biofinity Toric, kuukausikäyttöiset tooriset piilolinssit 6 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0829196675447 |
Hintakehitys
Korkein hinta
41,90 €
Keskihinta
36,52 €
Alin hinta
31,87 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.