Bausch & Lomb Biotrue ONEday, kertakäyttölinssit 30 kpl
Bausch & Lomb Biotrue ONEday, kertakäyttölinssit 30 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 20,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bausch & Lomb Biotrue ONEday 30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 20,89 € | 20,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Biotrue ONEday (30 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 20,99 € | 24,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Biotrue ONEday 30pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ |
20,89 €
20,99 €
21,90 €
Bausch & Lomb Biotrue ONEday, kertakäyttölinssit 30 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0785810072163 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,90 €
Keskihinta
21,26 €
Alin hinta
20,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.