Bosch AXT Rapid 2000 (0600853500), oksasilppuri
Bosch AXT Rapid 2000 (0600853500), oksasilppuri osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 216,39 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch AXT Rapid 2000 kopteri 0600853500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 216,39 € | 226,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AXT Rapid 2000 - KompostimyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 285,90 € | 290,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AXT Rapid 2000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 296,53 € | 296,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oksasilppuri Bosch AXT RAPID 2000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 329,00 € | 329,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Oksasilppuri AXT Rapid 2000, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 329,00 € | 329,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 226,29 €
216,39 €
285,90 €
296,53 €
329,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 329,00 €
329,00 €
Bosch AXT Rapid 2000 (0600853500), oksasilppuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140430524 |
Valmistaja | Bosch |
Teho | 2 000 W |
Mitat | 11,5 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-pt.fi/boptocs2-fi/Product.jsp;jsessionid=9AE3ECF42F9C223CDB7A17EFCC6F2556.s038?country=FI&lang=fi&division=aw&ccat_id=169237&object_id=11763&ean=3165140430524 |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,00 €
Keskihinta
291,36 €
Alin hinta
216,39 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.