Bosch GBH 3-28 DFR Professional (061124A000), poravasara
Bosch GBH 3-28 DFR Professional (061124A000), poravasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 304,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GBH 3-28 DFR poravasara 061124A000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 304,59 € | 314,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 3-28 DFRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 374,94 € | 374,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara Bosch GBH 3-28 DFR; 3,5 J; SDS pliusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 376,00 € | 376,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 3-28 DFR Poravasara 800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 383,00 € | 384,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch Combi Hammer GBH 3-28 DFR blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 518 € | 523 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 314,49 €
304,59 €
374,94 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 376,00 €
376,00 €
383,00 €
518 €
Bosch GBH 3-28 DFR Professional (061124A000), poravasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Teho | 800 W |
Mitat | 3,6 |
Nopeus | 4 000 rpm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/fi/fi/gbh-3-28-dfr-16877-ocs-p/ |
EAN-koodi | 3165140471176, 3165140600675 |
Hintakehitys
Korkein hinta
518 €
Keskihinta
391,29 €
Alin hinta
304,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.