Bosch Indego, rajalanka 100 m
Bosch Indego, rajalanka 100 m osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 68,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rajauskaapeli robottileikkureille Bosch; 2,7 mm x 100 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 68,00 € | 75,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Indego -rajausjohto, 100 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Rajausjohto 100 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 71,29 € | 78,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY F016800373 Rajakaapeli 100 m, Indego-robottiruohonleikkurilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 93,20 € | 95,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,90 €
68,00 €
69,99 €
71,29 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 95,19 €
93,20 €
Bosch Indego, rajalanka 100 m
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140774635 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
93,20 €
Keskihinta
75,62 €
Alin hinta
68,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.