Bosch MFQ40301, sähkövatkain
Bosch MFQ40301, sähkövatkain osastosta Sähkövatkaimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 47,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Sähkövatkain MFQ40301 - 500 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 47,43 € | 54,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MFQ-sähkövatkainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 87,00 € | 87,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Styline sähkövatkain MFQ40301 (vanilja)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 87,00 € | 91,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Styline MFQ40301 -sähkövatkain, beigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 97,99 € | 102,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
47,43 €
87,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 91,90 €
87,00 €
97,99 €
Bosch MFQ40301, sähkövatkain
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242002777450 |
Teho | 500 W |
Valmistaja | Bosch |
Nopeusasetukset | 5 kpl |
Takuu | 24 kk |
Mitat | |
Leveys | 14 cm |
Korkeus | 8 cm |
Syvyys | 20 cm |
Paino | 1 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
97,99 €
Keskihinta
79,86 €
Alin hinta
47,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.