Bosch MMR08A1, minileikkuri
Bosch MMR08A1, minileikkuri osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 33,05 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Blenderi MMR08A1 - 400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 33,05 € | 40,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MMR08A1 MinileikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 38,90 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MMR08A1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 40,00 € | 43,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Mini chopper, 400WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 44,50 € | 44,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
33,05 €
38,90 €
40,00 €
44,50 €
Bosch MMR08A1, minileikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242002742816 |
Teho | 400 W |
Valmistaja | Bosch |
Takuu | 24 kk |
Mitat | |
Leveys | 20 cm |
Korkeus | 25 cm |
Syvyys | 20 cm |
Paino | 1,4 kg |
Tilavuus | 0,8 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
44,50 €
Keskihinta
39,11 €
Alin hinta
33,05 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.