Bosch MSM2650B, sauvasekoitin
Bosch MSM2650B, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 44,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch CleverMixx MSM2650B -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 44,99 € | 49,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Sauvasekoitin Älykäs sekoitin - 600 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 48,67 € | 55,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch CleverMixx MSM2650B - SauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 61,90 € | 66,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MSM2650B ClerverMixx -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sauvasekoitin MSM2650BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,90 € | 75,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MSM2650BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 75,00 € | 78,00 € | Katso tuotetta ▸ |
44,99 €
48,67 €
61,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,00 €
69,00 €
69,90 €
75,00 €
Bosch MSM2650B, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
75,00 €
Keskihinta
61,58 €
Alin hinta
44,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.