Bosch Rotak 32 (0600885B00) 1200W, sähköruohonleikkuri
Bosch Rotak 32 (0600885B00) 1200W, sähköruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 106,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ruohonleikkuri Bosch ROTAK 32; 1200 W sähkökäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 106,00 € | 106,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY Rotak 32 Ruohonleikkuri 1200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 110,30 € | 112,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Rotak 32 Sähköruohonleikkuri, 1200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
S?hk?k?ytt?inen ruohonleikkuri Rotak 32 1200 W, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 190,00 € | 239,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,00 €
106,00 €
110,30 €
119,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,95 €
190,00 €
Bosch Rotak 32 (0600885B00) 1200W, sähköruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140557436 |
Hintakehitys
Korkein hinta
190,00 €
Keskihinta
131,33 €
Alin hinta
106,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.