Brabantia, kankainen pyykkikori 55 L
Brabantia, kankainen pyykkikori 55 L osastosta Muu sisustaminen nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 31,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brabantia 55 l pyykkisäkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
31,90 € | 36,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brabantia Brabantia pyykkikori kankainen nelikulmainen 55 l VaaleanharmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 39,50 € | 45,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brabantia Brabantia pyykkikori kankainen nelikulmainen 55 l TummanharmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 39,50 € | 45,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brabantia Pyykkikori 55 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 39,50 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Brabantia Pyykkikori 55 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 39,50 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
31,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,40 €
39,50 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,40 €
39,50 €
Brabantia, kankainen pyykkikori 55 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Brabantia Branding B.V. |
Valmistajan tuotesivu | http://www.brabantia.com/int_en/laundry-drying-ironing/laundry-bin/portable-laundry-bag-rectangular/laundry-bag-rectangular-mint/ |
EAN-koodi | 8710755120367, 8710755120381 |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,50 €
Keskihinta
37,98 €
Alin hinta
31,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.