Brother PJ-763, tulostin
Brother PJ-763, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 573 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brother Jet PJ-763 Z1, Bluetooth, A4, Thermal -mobiilitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 573 € | 578 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BROTHER PJ-763 8PPM 300DPI USB BT (PJ763Z1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 575 € | 580 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BROTHER PJ-763MFI 300DPI FOR IPAD/IPHONE (PJ763MFIZ1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 645 € | 650 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother TaskuJet PJ-763 - Yksivärinen - suoraan terminenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 580 € | 580 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother pj-763 8ppm 300dpi usb btNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 611 € | 616 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 578 €
573 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 580 €
575 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 650 €
645 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 580 €
580 €
611 €
Brother PJ-763, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Brother |
Valmistajan tuotesivu | www.brother.fi/printers/portable-printers/pj-763#specification-details |
Mitat | |
Korkeus | 30 mm |
Paino | 0,48 kg |
Syvyys | 55 mm |
Takuu | 36kk |
Tulostustekniikka | direct thermal |
Tulostusnopeus | 8 sivua/min |
Liitettävyys | USB |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows 8 | On |
Mustavalko | On |
Muisti | 32 Mt |
Hintakehitys
Korkein hinta
645 €
Keskihinta
597 €
Alin hinta
573 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.