Canon EF 11-24mm f/4L USM, objektiivi
Canon EF 11-24mm f/4L USM, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 3 319 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon EF 11-24 mm f/4L USM laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 3 319 € | 3 324 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon EF 11-24mm f/4L USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 3 749 € | 3 753 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 324 €
3 319 €
3 749 €
Canon EF 11-24mm f/4L USM, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Aukko | f/4 |
Linssin polttoväli | 11-24 mm |
Mitat | |
Halkaisija | 108 mm |
Paino | 1 180 g |
Pituus | 132 mm |
Rakenne | 16 elementtiä 11 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.canon-europe.com/for_home/product_finder/cameras/ef_lenses/zoom/ef_11_24mm_f4l_usm/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 749 €
Keskihinta
3 534 €
Alin hinta
3 319 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.