Canon NB-6L (tai vastaava) akku
Eneride NB-6L -tarvikeakku Canon kameroille Laadukas, korkea suorituskykyinen ja pitkäkestoinen Lithium-Ioni akku ja erityinen suoja ylikuumenemiselta, ylikuormittumiselta ja oikosululta. Yhteensopivat mallit:- Canon Digital IXUS 85 IS- Canon Digital IXUS 95 IS- Canon Digital IXUS 105 IS- Canon Digital IXUS 200 IS- Canon Digital IXUS 210 IS- Canon IXUS 300 HS- Canon IXUS 310 HS- Canon PowerShot S90- Canon PowerShot SX240 HS- Canon PowerShot SX260 HS, Jupio NB-6L on tietyille Canonin kompaktikameroille tarkoitettu tarvikeakku.Yhteensopivat mallit:- Canon Digital IXUS 85 IS- Canon Digital IXUS 95 IS- Canon Digital IXUS 105 IS- Canon Digital IXUS 200 IS- Canon Digital IXUS 210 IS- Canon IXUS 300 HS- Canon IXUS 310 HS- Canon PowerShot S90- Canon PowerShot SX240 HS- Canon PowerShot SX260 HS
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon NB-6L yhteensopiva Li-ion akku 800mAh (1006)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 7,85 € | 10,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon NB-6L Akku mm. Powershot SX-SarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 9,90 € | 11,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku Canon NB-6LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 9,90 € | 14,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DURACELL DR9720Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 28,30 € | 34,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ANSMANN A-Can NB 6 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 31,04 € | 38,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hähnel HL-6LHP -litiumioniakkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 29,99 € | 34,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hähnel HL-6LHP -litiumioniakkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 29,99 € | 34,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Canon NB-6L (tai vastaava) akku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEneride NB-6L -tarvikeakku Canon kameroille Laadukas, korkea suorituskykyinen ja pitkäkestoinen Lithium-Ioni akku ja erityinen suoja ylikuumenemiselta, ylikuormittumiselta ja oikosululta. Yhteensopivat mallit:- Canon Digital IXUS 85 IS- Canon Digital IXUS 95 IS- Canon Digital IXUS 105 IS- Canon Digital IXUS 200 IS- Canon Digital IXUS 210 IS- Canon IXUS 300 HS- Canon IXUS 310 HS- Canon PowerShot S90- Canon PowerShot SX240 HS- Canon PowerShot SX260 HS, Jupio NB-6L on tietyille Canonin kompaktikameroille tarkoitettu tarvikeakku.Yhteensopivat mallit:- Canon Digital IXUS 85 IS- Canon Digital IXUS 95 IS- Canon Digital IXUS 105 IS- Canon Digital IXUS 200 IS- Canon Digital IXUS 210 IS- Canon IXUS 300 HS- Canon IXUS 310 HS- Canon PowerShot S90- Canon PowerShot SX240 HS- Canon PowerShot SX260 HS
Valmistaja | CANON, Braun, Hama, Kodak, Ansmann, Insmat, Patona, Cameron Sino, Battery-Biz, MTP Products |
EAN-koodi | 4960999571645, 5412810136100, 4894128028376, 4007249773432, 5704327544883, 6418312100662, 4019518021076, 4000567593430, 5099113201867, 4040849484971, 4894128000075, 4260137074503, 4250264909557, 4250264906839, 4250264900660, 6418121423952, 4013674444533, 4960999989952, 4260258653021, 4260137075357, 3700188447679, 4260137074527, 7313380002421, 4260317097889, 4894128082316, 4775341112328, 4052993492825 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.