Carcassonne: Torni
Carcassonne: Torni osastosta Kortti- ja lautapelit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 14,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Carcassonne 4 Tower Laajennus (Nordic)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 14,55 € | 21,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Carcassonne Lisäosa 4: TorniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 days | 14,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Carcassonne Torni (4. lisäosa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Carcassonne The Tower (expansion 4, Scandinavian) LAUTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 16,90 € | 21,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Carcassonne - The Tower (Nordic)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 17,95 € | 21,90 € | Katso tuotetta ▸ |
14,55 €
14,90 €
15,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 21,80 €
16,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,90 €
17,95 €
Carcassonne: Torni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lautapelit.fi |
EAN-koodi | 6430018271057, 0655132002868, 0681706780047 |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,95 €
Keskihinta
16,04 €
Alin hinta
14,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.