Casall Chin Up Bar, leuanvetotanko
Casall Chin Up Bar on tehokas treeniväline yläkropan treeneihin! Toimii myös erinomaisesti selän venyttelyyn.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Master Fitness Leuanvetotanko oveen Chinup Bar, Leuanvetotangot & TelineetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 22,72 € | 32,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Casall Chin Up Bar Chins, Leuanvetotangot & TelineetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 25,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Casall Chin up barNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 37,00 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chin up barNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 31,91 € | 31,91 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,62 €
22,72 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
25,00 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,90 €
37,00 €
31,91 €
Casall Chin Up Bar, leuanvetotanko
Ilmoita virheellisestä tiedostaCasall Chin Up Bar on tehokas treeniväline yläkropan treeneihin! Toimii myös erinomaisesti selän venyttelyyn.
Valmistaja | Casall |
EAN-koodi | 7332058819352, 2200018774681, 7332058719027, 7323343469710, 7330101055054, 7323344040611 |
Hintakehitys
Korkein hinta
37,00 €
Keskihinta
29,16 €
Alin hinta
22,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.