Casall Position, joogamatto 4 mm
Casall Yoga Mat Position är ett måste för alla yogautövare, Yoga mat position - Ehdoton valinta kaikille joogaa harjoittaville! Casallin Yoga mat position toimii erinomaisesti kotona käytettäväksi, salilla tai kun olet matkoilla. Valmistettu iskuavaimentavasta materiaalista treenimukavuuden lisäämiseksi. Iskuavaimentavaa materiaalia treenimukavuuden lisäämiseksi. Konepesu 40 asteessa. 4 mm paksu. Valmistettu TPE: stä, ei sisällä TVC: tä, lateksia eikä kloridia.
Casall Yoga Mat Position är ett måste för alla yogautövare, Yoga mat position - Ehdoton valinta kaikille joogaa harjoittaville! Casallin Yoga mat position toimii erinomaisesti kotona käytettäväksi, salilla tai kun olet matkoilla. Valmistettu iskuavaimentavasta materiaalista treenimukavuuden lisäämiseksi. Iskuavaimentavaa materiaalia treenimukavuuden lisäämiseksi. Konepesu 40 asteessa. 4 mm paksu. Valmistettu TPE: stä, ei sisällä TVC: tä, lateksia eikä kloridia. Mitat: 185 x 61 x 0, 4 cm, Ett måste för alla yogautövare! Yoga mat position från Casall är gjord i stötdämpande material för behaglig träning. Maskintvätt 40 grader., Ett måste för alla yogautövare! Yoga mat position från Casall är gjord i stötdämpande material för behaglig träning. Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Casall Yoga mat position 4 mm, Forest Green/BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 39,00 € | 48,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Casall Yoga mat position 4 mm, HiekanvärinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 54,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Casall Yoga mat position 4 mm, Lucky Pink/GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 54,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yoga mat position 4mm 0.4 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 39,90 € | 39,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yoga Mat Position 4mm GreenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 39,90 € | 39,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Casall Yoga Mat Position 4mm Lucky Pink/GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,90 € | 57,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yoga Mat Position 4mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 713 997 230 107 € | 1 713 997 230 107 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Casall Position, joogamatto 4 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaCasall Yoga Mat Position är ett måste för alla yogautövare, Yoga mat position - Ehdoton valinta kaikille joogaa harjoittaville! Casallin Yoga mat position toimii erinomaisesti kotona käytettäväksi, salilla tai kun olet matkoilla. Valmistettu iskuavaimentavasta materiaalista treenimukavuuden lisäämiseksi. Iskuavaimentavaa materiaalia treenimukavuuden lisäämiseksi. Konepesu 40 asteessa. 4 mm paksu. Valmistettu TPE: stä, ei sisällä TVC: tä, lateksia eikä kloridia. Mitat: 185 x 61 x 0, 4 cm, Ett måste för alla yogautövare! Yoga mat position från Casall är gjord i stötdämpande material för behaglig träning. Maskintvätt 40 grader., Ett måste för alla yogautövare! Yoga mat position från Casall är gjord i stötdämpande material för behaglig träning.
EAN-koodi | 2200017952608, 2200017952615, 2200018775794, 2200020010975, 2200030111389, 7332058716972, 7332058716958, 7323341181133, 2200034942415, 2200034942422, 2200036913475, 2200036913468, 7323343417742, 2200038121786, 7323343456222, 7323343601547, 7323342695233, 7323342695196, 7323343671991, 7323343456239, 7323343805037, 7323343805006, 7323343700523 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.