Chieftec PSU 700W, virtalähde
Chieftec PSU 700W, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 59,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec Gps-700a8 VirtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC PSU 700W 12CM ATX12V V2.3 80+ (GPS-700A8)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 65,15 € | 70,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC PSU 2X700W ATX 12V 2.3 PFC (MRG-5700V)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 561 € | 566 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec psu 700w 12cm fan active pfc atx12v v2.3 80+ eff.(with power cord)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 72,99 € | 77,98 € | Katso tuotetta ▸ |
59,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,05 €
65,15 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 566 €
561 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 77,98 €
72,99 €
Chieftec PSU 700W, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710713236837, 4710713239579, 4710713239777 |
Teho | 700 W |
Valmistaja | Chieftec |
Hiljainen | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 6 |
SATA -virta | 4 |
6 pin PCI-E | 1 kpl |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 1 kpl |
Tuulettimen koko | 140 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 140 mm |
Takuu | 2 v |
Hintakehitys
Korkein hinta
561 €
Keskihinta
189,44 €
Alin hinta
59,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.