D-Link DWA-171 langaton USB-sovitin
D-Link DWA-171 langaton USB-sovitin osastosta Muut WLAN-tuotteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 14,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-link Wireless Ac Dwa-171Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 14,88 € | 20,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWA-171 WL AC433 Nano USB -sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 15,33 € | 21,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWA-171 AC600 MU-MIMO Wi-Fi USB AdapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 18,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWA-171 Dual-band -WiFi-adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 18,99 € | 23,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-Link DWA-171, AC600 USB WiFi SovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 24,95 € | 24,95 € | Katso tuotetta ▸ |
14,88 €
15,33 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 22,80 €
18,90 €
18,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 24,95 €
24,95 €
D-Link DWA-171 langaton USB-sovitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
IEEE 802.11g | On |
Salaus | |
MAC (Media Access Control) | On |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
Mitat | |
Pituus | 18,8 mm |
Leveys | 31,7 mm |
Korkeus | 8 mm |
Paino | 3,9 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/fi/fi/home-solutions/connect/adapters/dwa-171-wireless-ac-dual-band-usb-adapter |
EAN-koodi | 0790069392276 |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,95 €
Keskihinta
18,61 €
Alin hinta
14,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.