D-Link DWA-182 langaton USB-sovitin
D-Link DWA-182 langaton USB-sovitin osastosta Muut WLAN-tuotteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 27,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-link Wireless Ac1200 Dwa-182Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 27,90 € | 33,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link Wireless AC DualBand USB AdapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 34,90 € | 39,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – Wireless AC DualBand USB Adapter (DWA-182)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 36,65 € | 41,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK DWA-182 WIRELESS USB ADAPTERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 39,90 € | 44,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
27,90 €
34,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,55 €
36,65 €
39,90 €
D-Link DWA-182 langaton USB-sovitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link |
Mitat | |
Pituus | 97,3 mm |
Leveys | 29,1 mm |
Korkeus | 13,5 mm |
Paino | 20,5 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/uk/en/home-solutions/connect/adapters/dwa-182-wireless-ac1200-dual-band-usb-adapter |
WLAN | |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
IEEE 802.11g | On |
Salaus | |
MAC (Media Access Control) | On |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
EAN-koodi | 0790069382239 |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,90 €
Keskihinta
34,84 €
Alin hinta
27,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.