Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta Alensa.fi hintaan 21,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dailies TOTAL1 (30 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 21,57 € | 25,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Alcon Dailies Total1 30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 21,85 € | 21,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Alcon Dailies Total1 180Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 166,00 € | 166,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DAILIES TOTAL1 30pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 29,59 € | 34,49 € | Katso tuotetta ▸ |
21,57 €
21,85 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 166,00 €
166,00 €
29,59 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0846566847495, 0630175508232, 0630175507624, 0200100108648 |
Hintakehitys
Korkein hinta
166,00 €
Keskihinta
59,75 €
Alin hinta
21,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.