Deltaco MS-798, langallinen hiiri
Deltaco MS-798, langallinen hiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 9,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Deltaco MS-798 langaton hiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
9,90 € | 14,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco MS-798 -langaton hiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 10,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO – Langaton opt.hiiri, 2 painiketta ja rulla, 1000 DPI,USB, musta (MS-798)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 11,35 € | 16,25 € | Katso tuotetta ▸ |
9,90 €
10,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,25 €
11,35 €
Deltaco MS-798, langallinen hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | deltaco, All Ride |
Yhteys | |
Langallinen | On |
Langaton | On |
DPI | 1 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 2000 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 7 | On |
Windows ME | On |
Windows 98 | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 2 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | http://www.deltaco.fi/?itemid=(MS-759) |
Mitat | |
Leveys | 61 mm |
Korkeus | 26 mm |
Syvyys | 112 mm |
Paino | 70 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 7340004663584, 7340004663577, 7340004667063, 7340004667070, 7340004688716 |
Hintakehitys
Korkein hinta
11,35 €
Keskihinta
10,72 €
Alin hinta
9,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.