DeWalt D25134K-QS 800W SDS+, poravasara
DeWalt D25134K-QS 800W SDS+, poravasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 150,54 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt D25134K-QS poravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 150,54 € | 160,44 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt D25134K Poravasara 800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 175,10 € | 177,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 26mm SDS-Plus -poravasara QCC:lläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 196,40 € | 196,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara DeWalt D25134K; 2,8 J; SDS-plusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 206,52 € | 206,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
150,54 €
175,10 €
196,40 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 206,52 €
206,52 €
DeWalt D25134K-QS 800W SDS+, poravasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Teho | 800 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/D25134K/ |
Mitat | |
Paino | 3 kg |
Pituus | 355 mm |
Korkeus | 210 mm |
Iskuvoima | 2,8 J |
Hintakehitys
Korkein hinta
206,52 €
Keskihinta
182,14 €
Alin hinta
150,54 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.