Dragon Age: Inquisition, PS3-peli
Dragon Age: Inquisition, PS3-peli osastosta Sony PlayStation 3 -pelit nyt edullisimmin kaupasta Puolenkuun Pelit hintaan 13,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dragon Age III: Inquisition PS3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-9 päivää | 13,90 € | 16,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dragon Age: Inquisition - Sony PlayStation 3 - RPGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 14,00 € | 19,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dragon Age III (3): Inquisition (Essentials) /PlayStation 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 16,50 € | 20,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dragon Age: Inquisition PS3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-30 päivää | 19,95 € | 19,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dragon Age Inquisition PS3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 19,99 € | 19,99 € | Katso tuotetta ▸ |
13,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,99 €
14,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,45 €
16,50 €
19,95 €
19,99 €
Dragon Age: Inquisition, PS3-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Electronic Arts, Sony |
Valmistajan tuotesivu | www.ea.fi |
Valmistusvuosi | 2 013 |
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 5053959102610, 5035226111136, 5030947113803, 5030942113808, 5030949111135, 5030942111354, 5030942112337 |
Testivoittaja (julkaisu, nro/vuosi, palkinto, url) | Pelit, 12/2014, Pelit suosittelee, http://www.pelit.fi, Pelaaja, 147/2014, Pelaajan valinta, http://www.pelaaja.fi |
Hintakehitys
Korkein hinta
19,99 €
Keskihinta
16,87 €
Alin hinta
13,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.