DVD-RW-aihio (4,7 Gt), 10 kpl
DVD-RW-aihio (4,7 Gt), 10 kpl osastosta Tyhjät CD- ja DVD-levyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 11,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Verbatim – DVD-RW, 4x, 4.7 GB/120 min, 5-pack jewel case, SERL (43285)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 11,30 € | 16,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – DVD-RW, 4x, 4.7 GB/120 min, 10-pack spindel, SERL (43552)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 13,80 € | 18,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim DVD-RW, 4x, 4,7 GB/120 min, 5-pack jewel case, SERLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 11,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim DVD-RW, 4x, 4,7 GB/120 min, 10-pakkaus spindle, SERLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,20 €
11,30 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,70 €
13,80 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,80 €
11,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,80 €
14,90 €
DVD-RW-aihio (4,7 Gt), 10 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Maxell, IMATION, SONY, Imation Ent. Corp., Verbatim, Hama, Deltaco, TDK |
EAN-koodi | 0023942434863, 0023942435525, 0051122210624, 4901780933112, 0023942432999, 4902580502591, 0023942435853, 4901780933051, 4901780947218, 0051122210617, 4007249435859, 4902030188917, 0027242852716, 0023942432852 |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,90 €
Keskihinta
12,98 €
Alin hinta
11,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.