DVI -adapteri
DVI -adapteri osastosta Kaapelit ja adapterit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 13,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DELOCK – DVI-adapter, Dual Linc DVI-D ma-fe, angled, black (65173)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 13,65 € | 18,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeLOCK Dual Link DVI-I uros - naaras kulma-adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 14,99 € | 19,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeLOCK DVI-adapter, Dual Link DVI-D ha-ho, vinklad, guldpl, svartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeLOCK 65173 DVI-I sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
17,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DeLOCK DVI-sovitin, Dual Link DVI-D uros - naaras, kulmaliitin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 20,99 € | 27,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Delock Dvi-liitin Dvi-i Uros Dvi-i NaarasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 21,95 € | 27,94 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,55 €
13,65 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,89 €
14,99 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,80 €
15,90 €
17,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,98 €
20,99 €
21,95 €
DVI -adapteri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0757120815303, 4016032299219, 5412810080373, 5412810082858, 4016032335429, 5412810152438, 4043619651733, 4043619651634, 7340004616191, 7340004616146, 7340004682547 |
Valmistaja | DeLOCK, Deltaco, All Ride, C2G |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,95 €
Keskihinta
17,56 €
Alin hinta
13,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.