Electrolux EHM6300, sähkövatkain
Electrolux EHM6300, sähkövatkain osastosta Sähkövatkaimet nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ELECTROLUX EHM6300 SÄHKÖVATKAINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux sähkövatkain EHM6300Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 49,95 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Sähkövatkain EHM6300 - 450 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 55,90 € | 62,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Creative EHM6300 sähkövatkainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,95 € | 64,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux Creative EHM6300 sähkövatkainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux EHM6300 -käsivatkainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ |
49,00 €
49,95 €
55,90 €
59,95 €
59,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 69,00 €
69,00 €
Electrolux EHM6300, sähkövatkain
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Electrolux |
Takuu | 24 kk |
Turbo/pulssitoiminto | On |
EAN-koodi | 7332543252633 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,00 €
Keskihinta
57,30 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.