Fiskars Functional Form 856222, salaattivälineet, matta
Fiskars Functional Form 856222, salaattivälineet, matta osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 16,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Functional Form -salaattiottimet, mattaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 16,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -salaattiottimet matta Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 16,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Toiminnallinen Formaatti Salaattisetti mattaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 26,22 € | 33,21 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,80 €
16,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,80 €
16,90 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,21 €
26,22 €
Fiskars Functional Form 856222, salaattivälineet, matta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702268562225 |
Valmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://homeware.fiskars.com/web/fiskarsweb.nsf/fi/aterimet_functional_form_salaattivalineet_mattapintaisesta_teraksesta_856222 |
Hintakehitys
Korkein hinta
26,22 €
Keskihinta
20,01 €
Alin hinta
16,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.