Fiskars Functional Form, taitettava raastin, hieno
Fiskars Functional Form, taitettava raastin, hieno osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 18,53 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Functional Form Fine graterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 18,53 € | 24,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form raastin, hienoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 19,29 € | 25,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -raastin HienoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 19,29 € | 25,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raastin Fiskars Functional FormNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 23,00 € | 31,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
18,53 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,19 €
19,29 €
23,00 €
Fiskars Functional Form, taitettava raastin, hieno
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://homeware.fiskars.com/web/fiskarsweb.nsf/fi/keittiotyovalineet_functional_form_taitettava_raastin_hienolla_teralla_858132 |
EAN-koodi | 5702268581325, 6424002000884 |
Hintakehitys
Korkein hinta
23,00 €
Keskihinta
20,03 €
Alin hinta
18,53 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.