Fiskars PowerGear L78 (112590), raivaussakset L, koukkuterä
Fiskars PowerGear L78 (112590), raivaussakset L, koukkuterä osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 52,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars PowerGear Oksasakset Bypass Hook Head (L) L78Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 52,30 € | 59,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars L78 Raivaussakset koukkuterälläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 57,30 € | 59,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raivaussakset M, koukkuterällä Fiskars L78Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 80,00 € | 80,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raivaussakset Fiskars Powergear LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 99,00 € | 104,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,29 €
52,30 €
57,30 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 80,00 €
80,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,90 €
99,00 €
Fiskars PowerGear L78 (112590), raivaussakset L, koukkuterä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars, Kids Concept |
EAN-koodi | 6411501125903, 7340028731283 |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
72,15 €
Alin hinta
52,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.