Fiskars SmartFit L86 1013564, raivaussakset teleskooppivarrella
Fiskars SmartFit L86 1013564, raivaussakset teleskooppivarrella osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 51,22 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars SmartFit Telekoppioksasakset L86Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 51,22 € | 58,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars SmartFit L86 L86 Raivaussakset teleskooppivartinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 54,00 € | 55,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puutarhan pienet voimasakset, alasinmalli Fiskars SmartFit L86; 249 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 79,00 € | 79,00 € | Katso tuotetta ▸ |
51,22 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,99 €
54,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 79,00 €
79,00 €
Fiskars SmartFit L86 1013564, raivaussakset teleskooppivarrella
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fiskars.fi/content/view/full/28670 |
EAN-koodi | 6411501125002 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,00 €
Keskihinta
61,41 €
Alin hinta
51,22 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.