Fiskars WoodXpert XA22 (126007), pokara
Fiskars WoodXpert XA22 (126007), pokara osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 75,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WoodXpert pokara XA22, FiskarsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 75,90 € | 80,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars WoodXpert XA22 Puukoukku LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 76,00 € | 77,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kantotuppi Fiskars XA22Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 98,00 € | 98,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 80,80 €
75,90 €
76,00 €
98,00 €
Fiskars WoodXpert XA22 (126007), pokara
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fiskars.fi/Piha-ja-puutarha/Tuotteet/Puu-ja-metsatyot/Fiskars-WoodXpert/126007-Fiskars-WoodXpert-Pokara-XA22 |
EAN-koodi | 6411501260079, 5700038751657 |
Hintakehitys
Korkein hinta
98,00 €
Keskihinta
83,30 €
Alin hinta
75,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.