- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Navigointi
- ›GPS-laitteet
- ›Garmin eTrex 10, GPS-navigaattori
Garmin eTrex 10, GPS-navigaattori
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition
Garmin Varia eRTL616 Tutka ja takavalo
Garmin Alpha 300 -käsilaite
Garmin Edge 840 Solar
Garmin Edge 840 Bundle
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä GPS-laitteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat GPS-laitteet
-
alk. 570 €
Garmin zumo XT2
-
alk. 400 €
Garmin Zumo XT, navigaattori
-
alk. 699 €
Garmin Camper 1095
-
alk. 269 €
Garmin GPSMAP 65s, maastonavigaattori
-
alk. 229 €
Garmin GPSMAP 65, GPS-navigaattori
-
alk. 269 €
Garmin Edge 530, navigaattori
-
alk. 220 €
Garmin eTrex 32X, navigaattori
-
alk. 220 €
TomTom Go Essential 5", GPS navigaattori
-
alk. 500 €
Garmin CamperCam 795
-
alk. 349 €
Garmin Camper 795
-
alk. 184 €
Garmin DriveSmart 65, GPS-navigaattori
-
alk. 359 €
Garmin Alpha T20 GPS koirapanta
-
alk. 849 €
Garmin Alpha 300i -käsilaite
-
alk. 319 €
Garmin Alpha LTE
-
alk. 599 €
Ultracom R10i IoT (sisäisellä antennilla)
-
alk. 999 €
Ultracom R10i IoT Hybrid
-
alk. 359 €
Garmin Edge 540
-
alk. 289 €
Garmin eTrex Solar
Navigointiohjelmat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 83 €
Nissan navigaattorin päivitys connect1
-
alk. 95 €
Garmin Topo Finland v5 Pro, karttaohjelmisto
-
alk. 139 €
Garmin Sin/Mal/Indonesia microSD™/SD™-kortti: HXAE009R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 177 €
Garmin Irlanti West Coast microSD™/SD™-kortti: HXEU005R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 139 €
Garmin Indian Subcontinent microSD™/SD™-kortti: HXAW003R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 177 €
Garmin Skotlanti Länsirannikko microSD™/SD™-kortti: HXEU006R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 139 €
Garmin South Africa microSD™/SD™ -kortti: HXAF002R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 167 €
Garmin New Caledonia to Fiji microSD™/SD™ -kortti: HXPC018R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 139 €
Garmin South China Sea microSD™/SD™ -kortti: HXAE004R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 177 €
Garmin Baltic Sea East Coast microSD™/SD™-kortti: HXEU065R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 167 €
Garmin microSD™/SD™ -kortti: HXPC019R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 158 €
Garmin Kaakkois-Karibia HXUS030R - BlueChart g3 mSD / SD, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 177 €
Garmin Oslo-Skagerak-Haugesund microSD™/SD™-kortti, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 177 €
Garmin Iceland to Orkney Garmin microSD™/SD™ card: HXEU043R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 139 €
Garmin Itä-Afrikka microSD™/SD™-kortti: HXAF001R, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 177 €
Garmin Portugali - Luoteis-Espanja microSD ™ / SD ™, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 177 €
Garmin Spain, Mediterranean Coast microSD™/SD™, Kartat & Ohjelmistot
-
alk. 218 €
Garmin Ulkoilukartta Prime ™ v2, Kartat & Ohjelmistot, 50 x 50 km
Garmin eTrex 10, GPS-navigaattori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Garmin |
Mitat | |
Leveys | 54 mm |
Korkeus | 103 mm |
Syvyys | 33 mm |
Paino | 141,7 g |
Näyttö | |
Koko | 2,2 tuumaa |
Resoluutio (leveys) | 128 px |
Resoluutio (korkeus) | 160 px |
Värienmäärä | 1 väriä |
Ominaisuudet | |
Reitin tallennus | On |
Roiskevesitiivis | On |
Liitännät | USB 2.0 |
Akku | |
Tyyppi | 2 x AA |
Kesto | 25 h |
Käyttötarkoitus | |
Vaellus / maasto | On |
Geokätkentä | On |
Valmistajan tuotesivu | https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=87768&ra=true |
EAN-koodi | 0753759975845, 0753759979928 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 570 €
Garmin zumo XT2
-
alk. 400 €
Garmin Zumo XT, navigaattori
-
alk. 699 €
Garmin Camper 1095
-
alk. 269 €
Garmin GPSMAP 65s, maastonavigaattori
-
alk. 229 €
Garmin GPSMAP 65, GPS-navigaattori
-
alk. 269 €
Garmin Edge 530, navigaattori
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/gps-laitteet/garmin-etrex-10-gps-navigaattori/654238
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.