Gymstick Ab Straps, vatsahihnat
Ab Straps - Gymstickin yksinkertainen ja tehokas väline vatsalihasten treenaamiseen. Tee treeneistä haastavaa mutta hauskaa!, Ab Straps - Gymstickin yksinkertainen ja tehokas väline vatsalihasten treenaamiseen. Tee treeneistä haastavaa mutta hauskaa! Tehokkaaseen vatsalihasten treenaamiseen Hellävarainen selälle ja niskalle Hyvä vaihtoehto istumaannousuille ja vatsarutistuksille Kiinnitä Ab Strapsit tangon tai muun vastaavan ympärille Mitat: 65 x 19 x 6, 5 cm Max käyttäjäpaino: 100 kg Materiaali: nailon Myydään pareittain. Huom: Kuvassa näkyvä leuanvetotanko ei sisälly pakettiin.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Ab StrapsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 22,50 € | 29,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Ab-Straps Gymstick, Leuanvetotangot & TelineetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 23,99 € | 33,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
GYMSTICK Ab Straps vatsaliinat - vatsarullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 24,95 € | 29,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick AB Straps -roikuntaliinatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 24,99 € | 29,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gymstick AB Straps -roikuntaliinatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 24,99 € | 29,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Ab Straps roikuntaliinatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,00 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Gymstick Ab Straps, vatsahihnat
Ilmoita virheellisestä tiedostaAb Straps - Gymstickin yksinkertainen ja tehokas väline vatsalihasten treenaamiseen. Tee treeneistä haastavaa mutta hauskaa!, Ab Straps - Gymstickin yksinkertainen ja tehokas väline vatsalihasten treenaamiseen. Tee treeneistä haastavaa mutta hauskaa! Tehokkaaseen vatsalihasten treenaamiseen Hellävarainen selälle ja niskalle Hyvä vaihtoehto istumaannousuille ja vatsarutistuksille Kiinnitä Ab Strapsit tangon tai muun vastaavan ympärille Mitat: 65 x 19 x 6, 5 cm Max käyttäjäpaino: 100 kg Materiaali: nailon Myydään pareittain. Huom: Kuvassa näkyvä leuanvetotanko ei sisälly pakettiin.
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.