Hiirenloukku
Hiirenloukku osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 1,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HiirenloukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1,60 € | 6,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Silverline Tipper Hiiren- ja rotanloukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 6,20 € | 8,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suuri hiiriloukku 22x16,7 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 9,09 € | 9,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Silverline Tipper MR1 hiiri- ja rottaputkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
10,90 € | 15,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
1,60 €
6,20 €
9,09 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 15,70 €
10,90 €
Hiirenloukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8594037590068, 6416556924020, 6410413223073, 7350007336798, 7314280356102 |
Hintakehitys
Korkein hinta
10,90 €
Keskihinta
6,95 €
Alin hinta
1,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.